Penzion Panorama Mikulov - ubytování Mikulov, vinný sklep Mikulov

Email info@penzionpanorama.cz

Email +420 519 322 035

Email +420 739 040 866

fcb

Mostbet casino

Email

Email

Email

fcb

Poptávka ubytování

Příjezd

Odjezd


Penzion Panorama vás určitě nadchne. Zrekonstruovali jsme objekt nedaleko centra malebného městečka na jihu Moravy, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Budete bydlet v naprosto klidné zóně pod jednou z dominant města – Svatým Kopečkem. Z oken penzionu a z jeho zahrady, která je součástí objektu, uvidíte okouzlující panorama Mikulova včetně jeho tří dominant – zámku, Kozího hrádku a Svatého Kopečku.

Pokud přijedete do Mikulova, můžete samozřejmě shlédnout všechny jeho historické krásy, udělat si krásnou procházku chráněnou přírodní rezervací Pálava anebo se projet na kole po nových cyklistických stezkách Jižní Moravy a Dolního Rakouska.

Poskytneme vám zázemí a rádi vás přivítáme v našem penzionu, kde najdete veškeré pohodlí. Ubytujeme vás ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem. Můžete také využít parkovací místa uvnitř objektu, kde budou vaše vozy opravdu v bezpečí.

Ve všech pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu. Na zahradě čeká na malé i velké návštěvníky výběh s klokany.

Poloha blízko centraPoloha
blízko centra

WIFI WIFI v celém
areálu

ParkovištěParkoviště

KlokaniKlokani

Copryright 2024 Penzion Panorama - Mikulov | +420 519 322 035 | +420 739 040 866 | info@penzionpanorama.cz

web by GOLDEN ORANGE s.r.o.